دکتر علی سعیدپور پاریزی

دکتر علی سعیدپور پاریزی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

فوق تخصص گوارش و کبد
کرمان

کد نظام پزشکی

110370
%95
پیشنهاد(از 56 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار: افضلی پور-بیمارستان ارجمند

عضو هیئت علمی دانشگاه

فوق تخصص گوارش، کبد و کیسه صفرا

آندوسکوپی - کولونوسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه 3

تلفن:09021291763

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی سعیدپور پاریزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی سعیدپور پاریزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 56 کاربر)

%95
53 کاربر از 56 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  41 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

رسول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودند.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر سعید خیلی خوش اخلاق مهربان و باحوصله و خیلی دقت زیاد دارن در معاینه بیمار واقعا عالی خیلی تشکر ویژه دارم از دکتر سعید پور

محروملک
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و دلسوز با حوصله

سلیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون پزشک با سواد و بسیار با حوصله ، با دقت خوش اخلاق دلسوز و پیگیر نسبت به بیمارشون هستند و وقت کافی برای بیمار میگذارند. در یک کلام فرشته هستن...خدا حفظشون کنه

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری دقیق و آگاه .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی سعیدپور پاریزیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی سعیدپور پاریزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی سعیدپور پاریزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی سعیدپور پاریزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی سعیدپور پاریزی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی سعیدپور پاریزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سعیدپور پاریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی سعیدپور پاریزی کجا است؟
دکتر علی سعیدپور پاریزی 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی سعیدپور پاریزی را ببینید.
+
آیا دکتر علی سعیدپور پاریزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی سعیدپور پاریزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی سعیدپور پاریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی سعیدپور پاریزی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی سعیدپور پاریزی چه زمانی است؟
دکتر علی سعیدپور پاریزی از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سعیدپور پاریزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی سعیدپور پاریزی چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به دکتر علی سعیدپور پاریزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی سعیدپور پاریزی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی سعیدپور پاریزیدکتر علی سعیدپور پاریزی dr ali saeidpor parizi از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر علی سعیدپور پاریزی در کرمان، بلوار جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی سعیدپور پاریزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09021291763 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی سعیدپور پاریزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی سعیدپور پاریزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی سعیدپور پاریزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی سعیدپور پاریزی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی سعیدپور پاریزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.