دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر معصومه مهنی

دکتر معصومه مهنی

پزشک عمومی

کرمان

کد نظام پزشکی

165101
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب سه راه گلدشت

آدرس:

کرمان، سه راه گلدشت، روبری بانک ملی

تلفن:03432527435

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه مهنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه مهنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهادر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک عالی و خوش رو و حاذق

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی هستند.

ایمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

به شدت عالی هسن.

محمدصادق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

روژین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بی نظیر🌹

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر معصومه مهنی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سه راه گلدشت
کرمان - کرمان، سه راه گلدشت، روبری بانک ملی


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو69,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل44,500 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه مهنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه مهنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه مهنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه مهنی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه مهنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه مهنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه مهنی کجا است؟
دکتر معصومه مهنی 1 مطب در مطب سه راه گلدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه مهنی را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه مهنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه مهنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه مهنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه مهنی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه مهنی چه زمانی است؟
دکتر معصومه مهنی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه مهنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه مهنی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر معصومه مهنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه مهنی 5 از 5 است.
درباره دکتر معصومه مهنی


دکتر معصومه مهنی dr masoumeh mehni از دکترهای متخصص عمومی کرمان هستند. مطب دکتر معصومه مهنی در کرمان، سه راه گلدشت، روبری بانک ملی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه مهنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432527435 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه مهنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه مهنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه مهنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه مهنی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه مهنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.