دکتر محمدرضا یوسفی

دکتر محمدرضا یوسفی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

126574
%87
پیشنهاد(از 84 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا یوسفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا یوسفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 84 کاربر)

%87
73 کاربر از 84 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  40 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

بهمن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک عالی ، بسیار مجرب و حاذق و با یک نسخه پدر همسرم وضعیت عالی پیدا کردند

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

بهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوب و توانمندی هستند ولی بیشتر بر عمل جراحی تاکید دارند تا درمان.

امین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

درمان زگیل تناسلی انجام شد عالی

بهار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و با تجربه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا یوسفی
نوبت مطب چهارراه طالقانی به سمت هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، چهارراه طالقانی به سمت چهارراه هفت تیر، ساختمان فوقانی بانک سرمایه، مجتمع مهدی، طبقه 5، واحد503
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 9 آذر ساعت 15:20
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا یوسفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا یوسفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا یوسفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا یوسفی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا یوسفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا یوسفی کجا است؟
دکتر محمدرضا یوسفی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی به سمت هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا یوسفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا یوسفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا یوسفی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا یوسفی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا یوسفی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا یوسفی چقدر است؟
تا کنون 84 نفر به دکتر محمدرضا یوسفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا یوسفی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا یوسفیدکتر محمدرضا یوسفی dr mohammad reza yosef از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر محمدرضا یوسفی در کرج، چهارراه طالقانی به سمت چهارراه هفت تیر، ساختمان فوقانی بانک سرمایه، مجتمع مهدی، طبقه 5، واحد503 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا یوسفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09196819484 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا یوسفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا یوسفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا یوسفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا یوسفی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا یوسفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.