مهشید باباحبیب

مهشید باباحبیب

کارشناس فیزیوتراپی

کد نظام پزشکی

ف-3965

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهشید باباحبیب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مهشید باباحبیب
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو45,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 21:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهشید باباحبیب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهشید باباحبیب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهشید باباحبیب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهشید باباحبیب چقدر است؟
هزینه ویزیت مهشید باباحبیب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهشید باباحبیب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهشید باباحبیب کجا است؟
دکتر مهشید باباحبیب تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا مهشید باباحبیب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید باباحبیب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهشید باباحبیب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهشید باباحبیب متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهشید باباحبیب چه زمانی است؟
دکتر مهشید باباحبیب از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهشید باباحبیب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهشید باباحبیب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهشید باباحبیب رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهشید باباحبیب 0 از 5 است.

درباره مهشید باباحبیبدکتر مهشید باباحبیب mahshid baba habib از دکترهای متخصص فیزیوتراپی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهشید باباحبیب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهشید باباحبیب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهشید باباحبیب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهشید باباحبیب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهشید باباحبیب متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهشید باباحبیب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.