دکتر بهرام بدوحی

دکتر بهرام بدوحی

تخصص ارتوپدی

جراحی استخوان و مفاصل
تهران

کد نظام پزشکی

121652
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

آدرس اینستاگرام : drboddouhi@

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان دکتر شریعتی، روبه روی خیابان وحید دستگردی (ظفر)، مجتمع تجاری نگین ظفر، طبقه ۹، واحد ۱۵

تلفن:02126720739

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام بدوحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام بدوحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بدوحی بسیار حاذق و متخصص در کار ارتوپدی هستند و بسیار خوش برخورد و مهربان و صبور ویزیت کردند

باران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با دقت به حرفام گوش دادن،بادقت معاینه شدم وبسیار محترم بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهرام بدوحی
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دکتر شریعتی، روبه روی خیابان وحید دستگردی (ظفر)، مجتمع تجاری نگین ظفر، طبقه ۹، واحد ۱۵
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 13:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام بدوحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام بدوحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام بدوحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام بدوحی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام بدوحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام بدوحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام بدوحی کجا است؟
دکتر بهرام بدوحی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهرام بدوحی را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام بدوحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام بدوحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام بدوحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام بدوحی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام بدوحی چه زمانی است؟
دکتر بهرام بدوحی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام بدوحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام بدوحی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بهرام بدوحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام بدوحی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام بدوحیدکتر بهرام بدوحی dr bahram bodouhi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر بهرام بدوحی در تهران، خیابان دکتر شریعتی، روبه روی خیابان وحید دستگردی (ظفر)، مجتمع تجاری نگین ظفر، طبقه ۹، واحد ۱۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام بدوحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126720739 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام بدوحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام بدوحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام بدوحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام بدوحی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام بدوحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.