دکتر مهدی فروغی

دکتر مهدی فروغی

کد نظام پزشکی: 102136
4.5 (39 نظر)
٪90 پیشنهاد کاربران
962 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مهدی فروغی

مطب درمانگاه امام رضا
آدرس: شیراز - شیراز، درمانگاه امام رضا، طبقه 6، واحد2
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 10:45

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر مهدی فروغی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: شنبه 9 تیر | 10:00
188,000 تومان

آدرس مطب دکتر مهدی فروغی

مطب درمانگاه امام رضا
آدرس:
شیراز، درمانگاه امام رضا، طبقه 6، واحد2

نظرات درباره دکتر مهدی فروغی

4.5
از 39 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%90
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/31)
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر فروغی واقعا دست خدا روی زمینه.من ازشون بی نهایت سپاس گcارم و همیشه از خدا سلامتیشون رو خواستارم.هم تخصصشون فوق العاده اس هم تشخیص و مهارت در کارشون.
کاربر دکترتو(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
نظری ندارم
کیانا(1403/03/16)
نوبت دهی مطب
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : کیست درموئید بین دو آبروی بچم بود ، تشخیص عااالی و نوبت عمل بهم دادن
حکیمه(1403/03/12)
نوبت دهی مطب
(1403/03/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
الحمدلله خیلی خیلی خوب هستن ،خدا تمام درهای رحمت را به روشون باز کنه
محمدصالح(1403/02/26)
نوبت دهی مطب
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
سلام .من پسرم حدود یک سال بود یبوست داشت و پیش هرکاری می‌بردم جواب نمیگرفتم و کامل خوب نمیشد ولی از وقتی اوردمش پیش آقای دکتر فروغی خیلی خیلی بهتر شده و اصلا مشکلی نداره و یبوست دیگه نداره ، خیلی دکتر خوب و باتجربه و باحوصله ای هستند
نویان(1403/01/27)
نوبت دهی مطب
(1403/01/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
بسیار با حوصله و دقیق بودن، عالی

سوالات متداول راجع به دکتر مهدی فروغی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی فروغی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی فروغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی فروغی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مهدی فروغی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی فروغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فروغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مهدی فروغی کجا است؟
دکتر مهدی فروغی 1 مطب در مطب درمانگاه امام رضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی فروغی را ببینید.
آیا دکتر مهدی فروغی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فروغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مهدی فروغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی فروغی متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی فروغی چه زمانی است؟
دکتر مهدی فروغی از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فروغی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی فروغی چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر مهدی فروغی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی فروغی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مهدی فروغیدکتر مهدی فروغی dr mahdi foroghi از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی فروغی در شیراز، درمانگاه امام رضا، طبقه 6، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی فروغی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی فروغی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی فروغی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی فروغی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی فروغی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی فروغی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.