دکتر علی اکبر رفیعی

دکتر علی اکبر رفیعی

تخصص جراحی عمومی

کرج
%۹۵
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

گوارش، تیروئید، لاپاراسکوپی و زیبایی

کد نظام پزشکی

۵۳۳۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، میدان مهران، خیابان ندای جنوبی، بن بست زر، ساختمان پزشکان تخت جمشید

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علی اکبر رفیعی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۹۵
۱۶ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عظیمیه
ملاحظات

جهت انجام ختنه و ویزیت جراحی بینی با مطب تماس گرفته شود.

دکتر علی اکبر رفیعی
دکتر علی اکبر رفیعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر رفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر رفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر رفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر رفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر رفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر رفیعی کجا است؟
دکتر علی اکبر رفیعی 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی اکبر رفیعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر رفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر رفیعی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر رفیعی چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر رفیعی از روز دوشنبه 31 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر رفیعی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر علی اکبر رفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر رفیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر رفیعی

دکتر علی اکبر رفیعی dr ali akbar rafiee از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی کرج هستند. مطب دکتر علی اکبر رفیعی در کرج، عظیمیه، میدان مهران، خیابان ندای جنوبی، بن بست زر، ساختمان پزشکان تخت جمشید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر رفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632546836 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر رفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر رفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر رفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر رفیعی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر رفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.