دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شکوفه ذوالنوریان

دکتر شکوفه ذوالنوریان

تخصص داخلی

کرج

کد نظام پزشکی

73327
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

غدد، گوارش، خون، ریه، کلیه و رماتیسم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 9، واحد 93

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شکوفه ذوالنوریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شکوفه ذوالنوریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آیدانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی با دقت و با حوصله بودن خانم دکتر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شکوفه ذوالنوریان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 9، واحد 93


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شکوفه ذوالنوریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شکوفه ذوالنوریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شکوفه ذوالنوریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شکوفه ذوالنوریان چقدر است؟
هزینه ویزیت شکوفه ذوالنوریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه ذوالنوریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شکوفه ذوالنوریان کجا است؟
دکتر شکوفه ذوالنوریان 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شکوفه ذوالنوریان را ببینید.
+
آیا دکتر شکوفه ذوالنوریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه ذوالنوریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شکوفه ذوالنوریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شکوفه ذوالنوریان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شکوفه ذوالنوریان چه زمانی است؟
دکتر شکوفه ذوالنوریان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه ذوالنوریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شکوفه ذوالنوریان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شکوفه ذوالنوریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شکوفه ذوالنوریان 5 از 5 است.
درباره دکتر شکوفه ذوالنوریان


دکتر شکوفه ذوالنوریان dr shokofeh zolnorian از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر شکوفه ذوالنوریان در کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 9، واحد 93 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شکوفه ذوالنوریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02132216396 , 02132208107 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شکوفه ذوالنوریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شکوفه ذوالنوریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شکوفه ذوالنوریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شکوفه ذوالنوریان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شکوفه ذوالنوریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.