%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مراقبت‌های دوران بارداری، مشاوره قبل از بارداری

بهداشت زنان، عفونت‌ها

بیماری‌های زنان، نازائی، جراحی زنان

گذاشتن IUD، پاپ اسمیر، جراحی سرپایی

کد نظام پزشکی

57825

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

کرج بلوار دانش‌آموز جنب خیابان قائم، ساختمان پزشکان امین

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، ضلع جنوب شرقی چهارراه طالقانی، جنب پارکینگ طبقاتی شهرداری کوی گل‌ها، روبروی فروشگاه البسکو

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیبا ماهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیبا ماهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفت تیر
مطب چهارراه طالقانی
دکتر شیبا ماهر
دکتر شیبا ماهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیبا ماهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیبا ماهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیبا ماهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیبا ماهر چقدر است؟
هزینه ویزیت شیبا ماهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیبا ماهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیبا ماهر کجا است؟
دکترشیبا ماهر مطب هفت تیر و مطب چهارراه طالقانی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیبا ماهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیبا ماهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیبا ماهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیبا ماهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیبا ماهر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیبا ماهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شیبا ماهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیبا ماهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیبا ماهر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شیبا ماهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیبا ماهر 5 از 5 است.

درباره دکتر شیبا ماهردکترشیبا ماهر dr shiba mahehr از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر شیبا ماهر در کرج، ضلع جنوب شرقی چهارراه طالقانی، جنب پارکینگ طبقاتی شهرداری کوی گل‌ها، روبروی فروشگاه البسکو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیبا ماهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09308621319-09362392127-02632264649-02632264881 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیبا ماهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیبا ماهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیبا ماهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیبا ماهر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیبا ماهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.