%۹۴
پیشنهاد(از ۲۱۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص بیماری‌های غدد درون ریز کودکان و نوجوانان

فوق تخصص بیماری های متابولیک

عضو انجمن فوق تخصص غدد کودکان اروپا

کد نظام پزشکی

۵۱۳۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

کرج، هفت تیر، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، کوچه شهید حیدرخانی، نبش سیزدهم، ساختمان پزشکان پارسیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب نوریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب نوریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۱۴ کاربر)

%۹۴
۲۰۰ کاربر از ۲۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفت تیر
دکتر شهاب نوریان
دکتر شهاب نوریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب نوریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب نوریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب نوریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب نوریان چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب نوریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب نوریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب نوریان کجا است؟
دکتر شهاب نوریان 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهاب نوریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب نوریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب نوریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب نوریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب نوریان متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب نوریان چه زمانی است؟
دکتر شهاب نوریان از روز یکشنبه 24 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب نوریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب نوریان چقدر است؟
تا کنون 214 نفر به دکتر شهاب نوریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب نوریان 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب نوریاندکتر شهاب نوریان dr shahab norian از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر شهاب نوریان در کرج، هفت تیر، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، کوچه شهید حیدرخانی، نبش سیزدهم، ساختمان پزشکان پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب نوریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632709145-09300219488 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب نوریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب نوریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب نوریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب نوریان تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب نوریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.