دکتر مژده جهانگرد

دکتر مژده جهانگرد

تخصص چشم پزشکی

کرمان
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 • جراح و متخصص چشم
 • جراحی آب مروارید(فیکو)
 • جراحی عیوب انکساری (لیزیک .PRK )
 • جراحی پلک (بلفاروپلاستی)
 • تزریق بوتاکس

کد نظام پزشکی

115731

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، کوچه 3، ساختمان پزشکان سلامت، واحد 204

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژده جهانگرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژده جهانگرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جهاد
ملاحظات

زیر 5 سال ویزیت انجام نمیشود.

دکتر مژده جهانگرد
دکتر مژده جهانگرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژده جهانگرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژده جهانگرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژده جهانگرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژده جهانگرد چقدر است؟
هزینه ویزیت مژده جهانگرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده جهانگرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژده جهانگرد کجا است؟
دکترمژده جهانگرد مطب خیابان جهاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژده جهانگرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژده جهانگرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژده جهانگرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژده جهانگرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژده جهانگرد متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژده جهانگرد چه زمانی است؟
دکتر مژده جهانگرد از روز یکشنبه 11 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده جهانگرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژده جهانگرد چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مژده جهانگرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژده جهانگرد 4 از 5 است.

درباره دکتر مژده جهانگرددکترمژده جهانگرد dr mozhdeh jahangard از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر مژده جهانگرد در کرمان، خیابان جهاد، کوچه 3، ساختمان پزشکان سلامت، واحد 204 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژده جهانگرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09010436968 , 03432234437 , 03432234436 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژده جهانگرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژده جهانگرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژده جهانگرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژده جهانگرد متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژده جهانگرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.