دکتر قاسم پیل تن

دکتر قاسم پیل تن

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

56392
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز

آدرس:

شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قاسم پیل تن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قاسم پیل تن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نواب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر قاسم پیل تن
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز
شیراز - شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قاسم پیل تن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قاسم پیل تن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قاسم پیل تن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قاسم پیل تن چقدر است؟
هزینه ویزیت قاسم پیل تن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم پیل تن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قاسم پیل تن کجا است؟
دکتر قاسم پیل تن 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر قاسم پیل تن را ببینید.
+
آیا دکتر قاسم پیل تن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم پیل تن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قاسم پیل تن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قاسم پیل تن متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قاسم پیل تن چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر قاسم پیل تن تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم پیل تن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قاسم پیل تن چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر قاسم پیل تن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قاسم پیل تن 5 از 5 است.
درباره دکتر قاسم پیل تن


دکتر قاسم پیل تن dr ghasem piltan از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر قاسم پیل تن در شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قاسم پیل تن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487535-07136487224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قاسم پیل تن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قاسم پیل تن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قاسم پیل تن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قاسم پیل تن متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قاسم پیل تن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.