دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
مژده کوشش

مژده کوشش

کارشناس ارشد روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

15247
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب مرکز مشاوره لبخند

آدرس:

اصفهان، اتوبان خرازی، حدفاصل خیابان آتشگاه و میرزا طاهر، نبش کوچه 30، مرکز مشاوره لبخند

تلفن:03137735682

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مژده کوشش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مژده کوشش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی کاملا به صحبت های من گوش دادند و در موارد مختلف مرا راهنمایی کردند‌

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مژده کوشش
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مرکز مشاوره لبخند
اصفهان - اصفهان، اتوبان خرازی، حدفاصل خیابان آتشگاه و میرزا طاهر، نبش کوچه 30، مرکز مشاوره لبخند


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مژده کوشش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژده کوشش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مژده کوشش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مژده کوشش چقدر است؟
هزینه ویزیت مژده کوشش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مژده کوشش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مژده کوشش کجا است؟
دکتر مژده کوشش 1 مطب در مطب مرکز مشاوره لبخند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مژده کوشش را ببینید.
+
آیا مژده کوشش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژده کوشش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مژده کوشش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژده کوشش متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مژده کوشش چه زمانی است؟
دکتر مژده کوشش از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مژده کوشش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مژده کوشش چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مژده کوشش رای داده‌اند. میانگین امتیازی مژده کوشش 5 از 5 است.
درباره مژده کوشش


دکتر مژده کوشش mozhdeh koshesh از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب مژده کوشش در اصفهان، اتوبان خرازی، حدفاصل خیابان آتشگاه و میرزا طاهر، نبش کوچه 30، مرکز مشاوره لبخند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مژده کوشش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03137735682 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مژده کوشش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مژده کوشش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مژده کوشش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مژده کوشش متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مژده کوشش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.