%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

118655

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان کودک

آدرس:

یاسوج، خیابان کودک، روبه روی آزمایشگاه عزیزی، طبقه همکف داروخانه دکتر کاظمی

تلفن:09174214221

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • نیروهای مسلح
 • سایر اقشار
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صدیقه باقری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صدیقه باقری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کودک
دکتر صدیقه باقری
دکتر صدیقه باقری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صدیقه باقری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدیقه باقری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صدیقه باقری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صدیقه باقری چقدر است؟
هزینه ویزیت صدیقه باقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه باقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صدیقه باقری کجا است؟
دکترصدیقه باقری مطب خیابان کودک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صدیقه باقری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صدیقه باقری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه باقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صدیقه باقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدیقه باقری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صدیقه باقری چه زمانی است؟
دکتر صدیقه باقری از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه باقری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صدیقه باقری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر صدیقه باقری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صدیقه باقری 4 از 5 است.

درباره دکتر صدیقه باقریدکترصدیقه باقری dr sedigheh bagheri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی یاسوج هستند. مطب دکتر صدیقه باقری در یاسوج، خیابان کودک، روبه روی آزمایشگاه عزیزی، طبقه همکف داروخانه دکتر کاظمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صدیقه باقری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09174214221 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صدیقه باقری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صدیقه باقری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صدیقه باقری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صدیقه باقری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صدیقه باقری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.