دکتر مریم کامران پور

دکتر مریم کامران پور

تخصص داخلی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۵۰۱۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی بیمارستان سعدی، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 6

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم کامران پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم کامران پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۰ کاربر)

%۱۰۰
۲۰ کاربر از ۲۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مریم کامران پور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مریم کامران پور
دکتر مریم کامران پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم کامران پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم کامران پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم کامران پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم کامران پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم کامران پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کامران پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم کامران پور کجا است؟
دکتر مریم کامران پور 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم کامران پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم کامران پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کامران پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم کامران پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم کامران پور متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم کامران پور چه زمانی است؟
دکتر مریم کامران پور از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کامران پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم کامران پور چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر مریم کامران پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم کامران پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم کامران پوردکتر مریم کامران پور dr maryam kamranpor از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر مریم کامران پور در شیراز، خیابان زند، روبه روی بیمارستان سعدی، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم کامران پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09012940953-07132331525 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم کامران پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم کامران پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم کامران پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم کامران پور تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم کامران پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.