دکتر نوشین میرحسینی

دکتر نوشین میرحسینی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

56484
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاور ژنتیک

بیمارستان همکار: ارجمند

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

تست زردی نوزادان

پایش رشد و تکامل کودکان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، نبش کوچه 7، طبقه دوم بانک تجارت

تلفن:03432483249

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین میرحسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین میرحسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی باحوصله خوش صحبت و بادقت

درسا سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با صبر و حوصله توضیحات جامع و کامل دادند و بسیار خوش برخورد بودند و به همه سوالات من پاسخ دادند.

سامیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالییی بود هم دکتر هم منشی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نوشین میرحسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین میرحسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین میرحسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین میرحسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین میرحسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین میرحسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین میرحسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین میرحسینی کجا است؟
دکتر نوشین میرحسینی 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نوشین میرحسینی را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین میرحسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین میرحسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین میرحسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین میرحسینی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین میرحسینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نوشین میرحسینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین میرحسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین میرحسینی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر نوشین میرحسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین میرحسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر نوشین میرحسینیدکتر نوشین میرحسینی dr nooshin mirhoseini از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر نوشین میرحسینی در کرمان، خیابان امام جمعه، نبش کوچه 7، طبقه دوم بانک تجارت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین میرحسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483249 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین میرحسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین میرحسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین میرحسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین میرحسینی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین میرحسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.