دکتر ناهید کاظمی

دکتر ناهید کاظمی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

110405
%95
پیشنهاد(از 51 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب پارک نشاط

آدرس:

کرمان، پارک نشاط، کوچه 7 ،ساختمان البرز ، طبقه دوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید کاظمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید کاظمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 51 کاربر)

%95
48 کاربر از 51 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  40 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

هستی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربان و دقیق معاینه انجام دادند و کاملا راهنمایی کردند

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار پزشک عالییی هستند از همه نظر واقعا وقتی آدم با دل نگران وارد مطب میشه چهره خوش رو خانم دکتر رو میبینه دلش اروم میشه. خدا بهشون صبر و حوصله بده ❤️

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک با صبر و حوصله ای هستند و آدم کنارشون احساس آرامش میکنه 💖

فروغ
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و بسیار خوش اخلاق

حسنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی ممنون از خانم دکتر

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ناهید کاظمی
نوبت مطب پارک نشاط
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، پارک نشاط، کوچه 7 ،ساختمان البرز ، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید کاظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید کاظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید کاظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید کاظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید کاظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید کاظمی کجا است؟
دکتر ناهید کاظمی 1 مطب در مطب پارک نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناهید کاظمی را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید کاظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کاظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید کاظمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید کاظمی چه زمانی است؟
دکتر ناهید کاظمی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کاظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید کاظمی چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر ناهید کاظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید کاظمی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید کاظمیدکتر ناهید کاظمی dr nahid kazemi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر ناهید کاظمی در کرمان، پارک نشاط، کوچه 7 ،ساختمان البرز ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید کاظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432223007، 09051360299 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید کاظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید کاظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید کاظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید کاظمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید کاظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.