دکتر شهره مهران بد

دکتر شهره مهران بد

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۱۵۵۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب رحمت آباد

آدرس:

شیراز، رحمت آباد، روبه روی کوچه ۳۹، مجتمع آریا، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهره مهران بد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهره مهران بد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب رحمت آباد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شهره مهران بد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر شهره مهران بد می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر شهره مهران بد
دکتر شهره مهران بد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهره مهران بد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهره مهران بد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهره مهران بد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهره مهران بد چقدر است؟
هزینه ویزیت شهره مهران بد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهره مهران بد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهره مهران بد کجا است؟
دکتر شهره مهران بد 1 مطب در مطب رحمت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهره مهران بد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهره مهران بد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهره مهران بد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهره مهران بد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهره مهران بد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهره مهران بد چه زمانی است؟
دکتر شهره مهران بد از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهره مهران بد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهره مهران بد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر شهره مهران بد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهره مهران بد 5 از 5 است.

درباره دکتر شهره مهران بددکتر شهره مهران بد dr shohreh mehran bod از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر شهره مهران بد در شیراز، رحمت آباد، روبه روی کوچه ۳۹، مجتمع آریا، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهره مهران بد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07126262206 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهره مهران بد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهره مهران بد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهره مهران بد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهره مهران بد تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهره مهران بد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.