دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر طاهره دوهنده

دکتر طاهره دوهنده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی
یاسوج

کد نظام پزشکی

114984
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 13 آبان

آدرس:

یاسوج، خیابان 13 آبان (عمده فروشان )، طبقه اول داروخانه شبانه روزی دکتر حکمتی

تلفن:09178800470

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طاهره دوهنده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره دوهنده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسترن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر خوبین ،تشخیص خوب ،تجربه بالا دارند ،دکتر دوهنده فقط در جلسه اول تونستند کیست ۴ سانتی من و با دارو برطرف کنند،با اینکه من چند تا دکتر دیگه هم رفته بودم اما نشد ،خدا خیرشون بده ،خدا چنین انسانهایی را برای ما نگه دارن.

زلیخا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی با تجربه و با اخلاق

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

سیده مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجربه دکتر رو خیلی قبول دارم کارشون عالی هست.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر طاهره دوهنده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 13 آبان
یاسوج - یاسوج، خیابان 13 آبان (عمده فروشان )، طبقه اول داروخانه شبانه روزی دکتر حکمتی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره دوهنده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره دوهنده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره دوهنده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره دوهنده چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره دوهنده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره دوهنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره دوهنده کجا است؟
دکتر طاهره دوهنده 1 مطب در مطب خیابان 13 آبان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره دوهنده را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره دوهنده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره دوهنده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره دوهنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره دوهنده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره دوهنده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طاهره دوهنده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره دوهنده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره دوهنده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر طاهره دوهنده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره دوهنده 5 از 5 است.
درباره دکتر طاهره دوهنده


دکتر طاهره دوهنده dr taher dohande از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی یاسوج هستند. مطب دکتر طاهره دوهنده در یاسوج، خیابان 13 آبان (عمده فروشان )، طبقه اول داروخانه شبانه روزی دکتر حکمتی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره دوهنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178800470 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره دوهنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره دوهنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره دوهنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره دوهنده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره دوهنده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.