دکتر علی رفیعی

دکتر علی رفیعی

تخصص ارتوپدی

یاسوج

کد نظام پزشکی

25280
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان سردار

آدرس:

یاسوج، روبروی بیمارستان شهید بهشتی، اول کوچه، سمت چپ

تلفن:07433235950

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی رفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی رفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با شخصیت بزرگوار و کاربلد. ممنونم از زحماتشون

پردیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اگر دکتر همون لحظه داروهارو وارد کنن و بدن بهتره یکم معطلی براین این بده ولی مجموعه بسیار عالی و خوبی هستن برخورد منشی هم بسیار عالی بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی رفیعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی رفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی رفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی رفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی رفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی رفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی رفیعی کجا است؟
دکتر علی رفیعی 1 مطب در مطب خیابان سردار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی رفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر علی رفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی رفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی رفیعی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی رفیعی چه زمانی است؟
دکتر علی رفیعی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی رفیعی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علی رفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی رفیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی رفیعیدکتر علی رفیعی dr ali rafiee از دکترهای متخصص ارتوپدی یاسوج هستند. مطب دکتر علی رفیعی در یاسوج، روبروی بیمارستان شهید بهشتی، اول کوچه، سمت چپ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی رفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07433235950 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی رفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی رفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی رفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی رفیعی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی رفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.