نرگس جانی

نرگس جانی

کارشناس ارشد تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

3565

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

چاقی و لاغری، کنترل دیابت و شمارش کربوهیدرات، کبد چرب، چربی و فشار خون بالا، پایش رشد اطفال، دوران بارداری و شیردهی

 آدرس اینستاگرام: Nargesjani.dietitian

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب داروخانه زیتون، ساختمان مسیح، طبقه 2

تلفن:09930013453

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نرگس جانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نرگس جانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نرگس جانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس جانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نرگس جانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نرگس جانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس جانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نرگس جانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نرگس جانی کجا است؟
دکتر نرگس جانی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نرگس جانی را ببینید.
+
آیا نرگس جانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس جانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نرگس جانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس جانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نرگس جانی چه زمانی است؟
دکتر نرگس جانی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نرگس جانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نرگس جانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نرگس جانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نرگس جانی 0 از 5 است.

درباره نرگس جانیدکتر نرگس جانی narges jani از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب نرگس جانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب داروخانه زیتون، ساختمان مسیح، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نرگس جانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09930013453 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نرگس جانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نرگس جانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نرگس جانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نرگس جانی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نرگس جانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.