دکتر ماندانا روزی طلب

دکتر ماندانا روزی طلب

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

93445
%95
پیشنهاد(از 118 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، رو به روی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان کیمیا ، طبقه 5 ، واحد 6

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماندانا روزی طلب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماندانا روزی طلب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 118 کاربر)

%95
111 کاربر از 118 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  36 نفر
 • 15-45 دقیقه
  33 نفر
 • 45-90 دقیقه
  26 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  23 نفر

نظرات

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده حرفه ای و خوش برخورد هستن

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر عالی و بی نظیر 👌

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر روزی طلب صبور و مهربون و عالی هستن

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر ماندانا روزی طلب فوق العاده بودن و با صبوری و دقت بالا تمامی سابقه پزشکی رو بررسی با آرامش راهنمایی کردن و کاملا شفاف توضیحات پزشکی رو میدادن. برای چکار بارداری بهشون مراجعه کردم و خیلی راضی هستم بنظرم یکی از بهترین ها در شیراز هستن.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سه تا دکتر عوض کردم تو مدت سه ماه اما هیچکدوم انقدر مهربون و دلسوز نبودن ادم حس خوبی بهش دست میده از این که دکترشه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ماندانا روزی طلب
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، خیابان زند، رو به روی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان کیمیا ، طبقه 5 ، واحد 6
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 29 فروردین ساعت 15:50
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا روزی طلب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا روزی طلب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا روزی طلب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماندانا روزی طلب چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا روزی طلب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا روزی طلب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماندانا روزی طلب کجا است؟
دکتر ماندانا روزی طلب 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماندانا روزی طلب را ببینید.
+
آیا دکتر ماندانا روزی طلب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا روزی طلب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماندانا روزی طلب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا روزی طلب متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا روزی طلب چه زمانی است؟
دکتر ماندانا روزی طلب از روز چهارشنبه 29 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا روزی طلب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا روزی طلب چقدر است؟
تا کنون 118 نفر به دکتر ماندانا روزی طلب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا روزی طلب 5 از 5 است.

درباره دکتر ماندانا روزی طلبدکتر ماندانا روزی طلب dr mandana rozitalab از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر ماندانا روزی طلب در شیراز، خیابان زند، رو به روی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان کیمیا ، طبقه 5 ، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا روزی طلب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09033602727 - 09396067988 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا روزی طلب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا روزی طلب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا روزی طلب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا روزی طلب متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا روزی طلب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.