دکتر کرامت الله جهانشاهی

دکتر کرامت الله جهانشاهی

تخصص داخلی

یاسوج
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

آندوسکوپی و کولونوسکوپی

تست ریه

نوار قلب

کد نظام پزشکی

124957

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شهید محمد منتظری

آدرس:

یاسوج، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید بهشتی، ساختمان صدرا، طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • دی
 • آسیا
 • ایرانیان
 • آتیه سازان
 • بانک کشاورزی
 • بانک صادرات
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کرامت الله جهانشاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کرامت الله جهانشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهید محمد منتظری
دکتر کرامت الله جهانشاهی
دکتر کرامت الله جهانشاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کرامت الله جهانشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کرامت الله جهانشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کرامت الله جهانشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کرامت الله جهانشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت کرامت الله جهانشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کرامت الله جهانشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کرامت الله جهانشاهی کجا است؟
دکترکرامت الله جهانشاهی مطب خیابان شهید محمد منتظری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کرامت الله جهانشاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کرامت الله جهانشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کرامت الله جهانشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کرامت الله جهانشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کرامت الله جهانشاهی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کرامت الله جهانشاهی چه زمانی است؟
دکتر کرامت الله جهانشاهی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کرامت الله جهانشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کرامت الله جهانشاهی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر کرامت الله جهانشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کرامت الله جهانشاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر کرامت الله جهانشاهیدکترکرامت الله جهانشاهی dr keramatollah jahanshahi از دکترهای متخصص داخلی یاسوج هستند. مطب دکتر کرامت الله جهانشاهی در یاسوج، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید بهشتی، ساختمان صدرا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کرامت الله جهانشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175055821-07433222535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کرامت الله جهانشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کرامت الله جهانشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کرامت الله جهانشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کرامت الله جهانشاهی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کرامت الله جهانشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.