دکتر علیرضا شیخ حسینی

دکتر علیرضا شیخ حسینی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

ختنه اطفال، سوراخ کردن گوش، کنترل زردی نوزاد با دستگاه

کد نظام پزشکی

73133

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان آزادی

آدرس:

کرمان، میدان آزادی، ابتدای خیابان استقلال، ساختمان پزشکان صدف، طبقه 2

تلفن:03432468827

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا شیخ حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا شیخ حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان آزادی
دکتر علیرضا شیخ حسینی
دکتر علیرضا شیخ حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا شیخ حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا شیخ حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا شیخ حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا شیخ حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا شیخ حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شیخ حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا شیخ حسینی کجا است؟
دکترعلیرضا شیخ حسینی مطب میدان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا شیخ حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا شیخ حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شیخ حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا شیخ حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا شیخ حسینی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا شیخ حسینی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا شیخ حسینی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شیخ حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا شیخ حسینی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علیرضا شیخ حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا شیخ حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا شیخ حسینیدکترعلیرضا شیخ حسینی dr alireza sheilkh hoseini از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر علیرضا شیخ حسینی در کرمان، میدان آزادی، ابتدای خیابان استقلال، ساختمان پزشکان صدف، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا شیخ حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432468827 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا شیخ حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا شیخ حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا شیخ حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا شیخ حسینی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا شیخ حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.