دکتر منصور قزوینی

دکتر منصور قزوینی

تخصص گوش، حلق و بینی

کرمان

کد نظام پزشکی

64723
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، نرسیده به چهاراه طهماسب آباد، کوچه بهشتی 11 ،ساختمان بزرگمهر

تلفن:03432483286

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور قزوینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور قزوینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدطاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

محمدطاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک باتجربه ای هستند.

علی اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر قضوینی با حوصله بسیار تا بسیار بالا به حرف های بیمار گوش میکنند بعد دارو تجویز میکنند

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

فیروزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با دقت به صحبت ها گوش می دادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصور قزوینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور قزوینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور قزوینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور قزوینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور قزوینی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور قزوینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور قزوینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور قزوینی کجا است؟
دکتر منصور قزوینی 1 مطب در مطب خیابان طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور قزوینی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور قزوینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور قزوینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور قزوینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور قزوینی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور قزوینی چه زمانی است؟
دکتر منصور قزوینی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور قزوینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور قزوینی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر منصور قزوینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور قزوینی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور قزوینیدکتر منصور قزوینی dr mansor ghazvini از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر منصور قزوینی در کرمان، نرسیده به چهاراه طهماسب آباد، کوچه بهشتی 11 ،ساختمان بزرگمهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور قزوینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور قزوینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور قزوینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور قزوینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور قزوینی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور قزوینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.