دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده

دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

42569
%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

پاپ اسمیر، گذاشتن IUD، جراحی های سرپایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، ساختمان پزشکان حکیم طبقه 2

تلفن:03432447955

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار تا بسیار عالی. بسیار خوش اخلاق و حاذق

محدثه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من که راضی نبودم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور و حرفه ای

یزدان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد..با دقت...و تجربه زایمان قبلیم که خانم دکتر سزارینم کردن خیلی خوب بود

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اخلاق مناسب و داشتن تجربه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت عهدیه سادات نعمت الله زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده کجا است؟
دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده را ببینید.
+
آیا دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده چه زمانی است؟
دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر عهدیه سادات نعمت الله زادهدکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده dr ahdiyeh sadat nematollahzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده در کرمان، خیابان استقلال، ساختمان پزشکان حکیم طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432447955 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عهدیه سادات نعمت الله زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.