%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی دانشگاه شهید بهشتی تهران

طرف قرداد با بیمارستان های بابک، پیامبران، تریتا، نجمیه، عرفان، نیایش، بهمن، چمران

کد نظام پزشکی

۱۰۱۶۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شهرک گلستان

آدرس:

تهران، شهرک گلستان بلوار امیرکبیر، بین کاج و هاشم زاده، پلاک 17، طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • پزشک خانواده
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم انبارلویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم انبارلویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک گلستان
دکتر مریم انبارلویی
دکتر مریم انبارلویی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم انبارلویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم انبارلویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم انبارلویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم انبارلویی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم انبارلویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم انبارلویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم انبارلویی کجا است؟
دکتر مریم انبارلویی 1 مطب در مطب شهرک گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم انبارلویی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم انبارلویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم انبارلویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم انبارلویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم انبارلویی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم انبارلویی چه زمانی است؟
دکتر مریم انبارلویی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم انبارلویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم انبارلویی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مریم انبارلویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم انبارلویی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم انبارلوییدکتر مریم انبارلویی dr maryam anbarloei از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم انبارلویی در تهران، شهرک گلستان بلوار امیرکبیر، بین کاج و هاشم زاده، پلاک 17، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم انبارلویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144924038 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم انبارلویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم انبارلویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم انبارلویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم انبارلویی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم انبارلویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.