سیما ملکی آزاد

سیما ملکی آزاد

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

9411110

درباره‌پزشک

دارای مدرک شخصیت شناسی از کشور اتریش، عضو انجمن روانشناسان ایران، عضو انجمن روانشناسان آمریکا، هیپوتراپ، روانکاو،رواندرمان

ترنس تراپی، اختلالات کودک، فوبیا درمانی، پانیک، درمان افسردگی، درمان قطعی پرخاشگری

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، چهارراه تیرانداز، ضلع جنوب شرقی، پلاک 116، واحد 9

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سیما ملکی آزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سیما ملکی آزاد
نوبت مطب تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، تهرانپارس، چهارراه تیرانداز، ضلع جنوب شرقی، پلاک 116، واحد 9
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سیما ملکی آزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیما ملکی آزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سیما ملکی آزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سیما ملکی آزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سیما ملکی آزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیما ملکی آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سیما ملکی آزاد کجا است؟
دکتر سیما ملکی آزاد 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سیما ملکی آزاد را ببینید.
+
آیا سیما ملکی آزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیما ملکی آزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سیما ملکی آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیما ملکی آزاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سیما ملکی آزاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیما ملکی آزاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سیما ملکی آزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سیما ملکی آزاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سیما ملکی آزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی سیما ملکی آزاد 0 از 5 است.

درباره سیما ملکی آزاددکتر سیما ملکی آزاد sima maleki azad از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب سیما ملکی آزاد در تهران، تهرانپارس، چهارراه تیرانداز، ضلع جنوب شرقی، پلاک 116، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سیما ملکی آزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02176705893 , 09127100998 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سیما ملکی آزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سیما ملکی آزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سیما ملکی آزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سیما ملکی آزاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سیما ملکی آزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.