دکتر مهدیه السادات مصطفوی

دکتر مهدیه السادات مصطفوی

کد نظام پزشکی: 124082
4.9 (117 نظر)
٪97 پیشنهاد کاربران
1855 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی

مطب بلوار جهاد
آدرس: کرمان - کرمان، بولوار جهاد،کوچه شماره 2، جنب رادیولوژی دکتر انحصاری
اولین نوبت آزاد: شنبه 5 خرداد | 10:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر مهدیه السادات مصطفوی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: امروز | 13:00
150,000 تومان

درباره دکتر مهدیه السادات مصطفوی

بورد تخصصی زنان و زایمان و نازایی

انواع جراحی در رشته زنان، سزارین، جراحی کیست تخمدان، برداشتن رحم، ترمیم افتادگی مثانه و رحم

در مطب مشاوره قبل از بارداری و کمک به تعیین جنسیت انواع جراحی های لیزر

آدرس مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی

مطب بلوار جهاد
آدرس:
کرمان، بولوار جهاد،کوچه شماره 2، جنب رادیولوژی دکتر انحصاری
تلفن:

نظرات درباره دکتر مهدیه السادات مصطفوی

4.9
از 117 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%97
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/24)
نوبت دهی مطب
(1403/02/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
قاعدگی نامنظم داشتم و فعلا دارو مصرف میکنم دکتر خیلی خوب و با حوصله ای هستند
نجمه(1403/02/11)
نوبت دهی مطب
(1403/02/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکترخیلی خوبی هستن
علت مراجعه: کنترل جمعیت / پیشگیری از بارداری
مهتاب(1403/02/04)
(1403/02/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام به دوستان عزیز بهترین دکتر زنان در تشخیص پزشکی وزیبایی عالی واقعا من پیشنهاد میکنم برید یزد نرید این همه راه بهترین دکتر هستند
مطهره(1403/01/20)
نوبت دهی مطب
(1403/01/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
بسیار عالی هم برخورد مناسب هم گوش دادن به سوالات و پاسخ آنها
مژگان(1403/01/08)
(1403/01/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پیش این دکتر واسه عمل سزارین رفتم خیر از خودش ببینه خدا خدا خدا کمکش کنه سزارین قبلیم پیش یه دکتر دیگه بودم تا چند روز از جام نمیتونستم تکون بخورم این سرارینم پیش این دکتر روز اول از جام بلند شدم انگار نه انگار که عمل کردم واقعا دکتر خوبیه دستش سبک خیلی هم کاربلد و خوش اخلاق خدا خیرش بده
حانیه(1403/01/02)
(1403/01/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
ایشون عالی هستن آیا برا دو قلو زایی هم دارو میدن؟

سوالات متداول راجع به دکتر مهدیه السادات مصطفوی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه السادات مصطفوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه السادات مصطفوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه السادات مصطفوی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مهدیه السادات مصطفوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه السادات مصطفوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه السادات مصطفوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی کجا است؟
دکتر مهدیه السادات مصطفوی 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدیه السادات مصطفوی را ببینید.
آیا دکتر مهدیه السادات مصطفوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه السادات مصطفوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مهدیه السادات مصطفوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه السادات مصطفوی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه السادات مصطفوی چه زمانی است؟
دکتر مهدیه السادات مصطفوی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه السادات مصطفوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه السادات مصطفوی چقدر است؟
تا کنون 117 نفر به دکتر مهدیه السادات مصطفوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه السادات مصطفوی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مهدیه السادات مصطفویدکتر مهدیه السادات مصطفوی dr mehdiyeh sadat mostafavi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی در کرمان، بولوار جهاد،کوچه شماره 2، جنب رادیولوژی دکتر انحصاری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432443636 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه السادات مصطفوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه السادات مصطفوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه السادات مصطفوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه السادات مصطفوی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه السادات مصطفوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.