دکتر مهدیه السادات مصطفوی

دکتر مهدیه السادات مصطفوی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان
%96
پیشنهاد(از 41 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی زنان و زایمان و نازایی

انواع جراحی در رشته زنان، سزارین، جراحی کیست تخمدان، برداشتن رحم، ترمیم افتادگی مثانه و رحم

در مطب مشاوره قبل از بارداری و کمک به تعیین جنسیت انواع جراحی های لیزر

کد نظام پزشکی

124082

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، بولوار جهاد،کوچه شماره2، جنب رادیولوژی دکتر انحصاری

تلفن:03432443636

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدیه السادات مصطفوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدیه السادات مصطفوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 41 کاربر)

%96
39 کاربر از 41 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان استقلال

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مهدیه السادات مصطفوی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مهدیه السادات مصطفوی
دکتر مهدیه السادات مصطفوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه السادات مصطفوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه السادات مصطفوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه السادات مصطفوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدیه السادات مصطفوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه السادات مصطفوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه السادات مصطفوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی کجا است؟
دکترمهدیه السادات مصطفوی مطب خیابان استقلال مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدیه السادات مصطفوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه السادات مصطفوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدیه السادات مصطفوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه السادات مصطفوی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه السادات مصطفوی چه زمانی است؟
دکتر مهدیه السادات مصطفوی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه السادات مصطفوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه السادات مصطفوی چقدر است؟
تا کنون 41 نفر به دکتر مهدیه السادات مصطفوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه السادات مصطفوی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدیه السادات مصطفویدکترمهدیه السادات مصطفوی dr mehdiyeh sadat mostafavi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی در کرمان، بولوار جهاد،کوچه شماره2، جنب رادیولوژی دکتر انحصاری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه السادات مصطفوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432443636 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه السادات مصطفوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه السادات مصطفوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه السادات مصطفوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه السادات مصطفوی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه السادات مصطفوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.