دکتر افسانه السادات مشکانی

دکتر افسانه السادات مشکانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

39014
%88
پیشنهاد(از 138 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد،طبقه اول

تلفن:03432265969

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سینا
 • دانا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افسانه السادات مشکانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افسانه السادات مشکانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 138 کاربر)

%88
121 کاربر از 138 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  37 نفر
 • 45-90 دقیقه
  36 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  49 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی وتجویز داروی مناسب و درمان

افسر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر افسانه السادات مشکانی خیلی دکتر عالی هستند.

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هنوز نتیجه نگرفتم ولی صحبت خوب بودنشون هست.

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده دکتر خوبی هستن و تشخیص عالی

نازنین غزل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر خوش برخورد و کار درست میباشن من الان چند ساله ک زیر نظر همین دکتر هستم و خیلی از دوستان و اشنایان رو معرفی کردم هم راضی هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر افسانه السادات مشکانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افسانه السادات مشکانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افسانه السادات مشکانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افسانه السادات مشکانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افسانه السادات مشکانی چقدر است؟
هزینه ویزیت افسانه السادات مشکانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه السادات مشکانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افسانه السادات مشکانی کجا است؟
دکتر افسانه السادات مشکانی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر افسانه السادات مشکانی را ببینید.
+
آیا دکتر افسانه السادات مشکانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه السادات مشکانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افسانه السادات مشکانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افسانه السادات مشکانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افسانه السادات مشکانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر افسانه السادات مشکانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه السادات مشکانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افسانه السادات مشکانی چقدر است؟
تا کنون 138 نفر به دکتر افسانه السادات مشکانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افسانه السادات مشکانی 5 از 5 است.

درباره دکتر افسانه السادات مشکانیدکتر افسانه السادات مشکانی dr afsaneh sadat meshkani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر افسانه السادات مشکانی در کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افسانه السادات مشکانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432265969 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افسانه السادات مشکانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افسانه السادات مشکانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افسانه السادات مشکانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افسانه السادات مشکانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افسانه السادات مشکانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.