درباره‌ی پزشک

مدرک طرح واره درمانی از کشور آلمان، مدرک بین المللی طرح واره درمانی زوجین با محوریت اختلالات جنسی از کشور آلمان

مدرک طرح واره درمانی اختلالات شخصیت از هلند، مدرک CBT از دانشگاه تهران، عضو سازمان سلامت روان جهان CASMH

روان درمانی فردی و اختلالات شخصیت ، افسردگی و اضطراب و...

مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره جنسی و سکس تراپی، مشاوره پیش از ازدواج، زوج تراپی، زوج درمانی، خانواده درمانی، مشاوره پیش از طلاق، مشاوره شغلی و تحصیلی

کد نظام پزشکی

4287

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، میدان هفت حوض خیابان ایت جنوبی خیابان ابراهیم ساختمان پزشکان لادن طبقه 3 واحد 9

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم عظیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مریم عظیمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مریم عظیمی
مریم عظیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم عظیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم عظیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم عظیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم عظیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم عظیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم عظیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم عظیمی کجا است؟
دکترمریم عظیمی مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم عظیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم عظیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عظیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم عظیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم عظیمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم عظیمی چه زمانی است؟
دکتر مریم عظیمی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم عظیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم عظیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم عظیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم عظیمی 0 از 5 است.

درباره مریم عظیمیدکترمریم عظیمی maryam azimi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب مریم عظیمی در تهران، میدان هفت حوض خیابان ایت جنوبی خیابان ابراهیم ساختمان پزشکان لادن طبقه 3 واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم عظیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09360669833-02177386018 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم عظیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم عظیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم عظیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم عظیمی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم عظیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.