دکتر اسکندر نوری زاده

دکتر اسکندر نوری زاده

کد نظام پزشکی: 56214
4.7 (66 نظر)
٪94 پیشنهاد کاربران
1312 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر اسکندر نوری زاده

مطب خیابان 17 شهریور
آدرس: تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، مجتمع سینا، طبقه 5
اولین نوبت آزاد: یکشنبه 10 تیر | 19:30

درباره دکتر اسکندر نوری زاده

دارای بورد فوق تخصصی جراحی قلب و عروق

عضو جامعه جراحان قلب ایران و عضو انجمن جراحان اروپا

آدرس مطب دکتر اسکندر نوری زاده

مطب خیابان 17 شهریور
آدرس:
تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، مجتمع سینا، طبقه 5

نظرات درباره دکتر اسکندر نوری زاده

4.7
از 66 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%94
پیشنهاد کاربران
سیروس(1403/03/22)
نوبت دهی مطب
(1403/03/22)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
اصلا راضی نبودیم از برخورد
کاربر دکترتو(1403/03/20)
نوبت دهی مطب
(1403/03/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر عالی ولی مطب و سالن انتظار و سیستم نوبت دهی افتضاح
ساکت(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: عمل بنتال قلب
فرشاد(1403/03/06)
نوبت دهی مطب
(1403/03/06)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
پزشک اخلاق خوب. علت نارضایتی: زمان انتظار طولانی
امیراحمد(1403/03/05)
(1403/03/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عمل باز قلب و تعویض دریچه ، بهترین عمل و درمان توسط پزشکی مجرب بااخلاق و فوق العاده عمرشون بلند و باعزت آقای دکتر نوری زاده
پروانه(1403/02/30)
(1403/02/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
با تشکر از دکتر نوری زاده برای دریچه مامانم مراجعه کرده بودیم واقعا دکتر خوش برخورد خوش اخلاق و حرفه ای هستن خدا حفظتون کنه و پایدار انشالله فقط میتونم بگم هم دست خداست هم مرد خداست

سوالات متداول راجع به دکتر اسکندر نوری زاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر اسکندر نوری زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسکندر نوری زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسکندر نوری زاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر اسکندر نوری زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت اسکندر نوری زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسکندر نوری زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر اسکندر نوری زاده کجا است؟
دکتر اسکندر نوری زاده 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسکندر نوری زاده را ببینید.
آیا دکتر اسکندر نوری زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسکندر نوری زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر اسکندر نوری زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسکندر نوری زاده متخصص قلب و عروق و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسکندر نوری زاده چه زمانی است؟
دکتر اسکندر نوری زاده از روز یکشنبه 10 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسکندر نوری زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسکندر نوری زاده چقدر است؟
تا کنون 66 نفر به دکتر اسکندر نوری زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسکندر نوری زاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر اسکندر نوری زادهدکتر اسکندر نوری زاده dr eskandar noorizadeh از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر اسکندر نوری زاده در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، مجتمع سینا، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسکندر نوری زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0914257882 , 04135570331 , 04135570330 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسکندر نوری زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسکندر نوری زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسکندر نوری زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسکندر نوری زاده متخصص قلب و عروق و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسکندر نوری زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.