%۹۱
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد فوق تخصصی جراحی قلب و عروق

عضو جامعه جراحان قلب ایران و عضو انجمن جراحان اروپا

کد نظام پزشکی

۵۶۲۱۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، مجتمع سینا، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسکندر نوری زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسکندر نوری زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۹۱
۱۰ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
دکتر اسکندر نوری زاده
دکتر اسکندر نوری زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسکندر نوری زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسکندر نوری زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسکندر نوری زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسکندر نوری زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت اسکندر نوری زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسکندر نوری زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسکندر نوری زاده کجا است؟
دکتر اسکندر نوری زاده 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اسکندر نوری زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اسکندر نوری زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسکندر نوری زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسکندر نوری زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسکندر نوری زاده متخصص قلب و عروق و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسکندر نوری زاده چه زمانی است؟
دکتر اسکندر نوری زاده از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسکندر نوری زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسکندر نوری زاده چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر اسکندر نوری زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسکندر نوری زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر اسکندر نوری زادهدکتر اسکندر نوری زاده dr eskandar noorizadeh از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر اسکندر نوری زاده در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، مجتمع سینا، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسکندر نوری زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09142578828-04135570331-04135570330 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسکندر نوری زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسکندر نوری زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسکندر نوری زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسکندر نوری زاده تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسکندر نوری زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.