دکتر فاطمه زمزمی

دکتر فاطمه زمزمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

65001

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه زمزمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه زمزمی
نوبت مطب صادقیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا... کاشانی، بعد از اباذر، ساختمان پزشکان پارسا (پلاک 71)، طبقه 5، واحد 20
اولین نوبت خالی: یکشنبه 13 اسفند ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه زمزمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه زمزمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه زمزمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه زمزمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه زمزمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه زمزمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه زمزمی کجا است؟
دکتر فاطمه زمزمی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه زمزمی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه زمزمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه زمزمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه زمزمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه زمزمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه زمزمی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه زمزمی از روز یکشنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه زمزمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه زمزمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه زمزمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه زمزمی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه زمزمیدکتر فاطمه زمزمی dr fatemeh zamzami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه زمزمی در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا... کاشانی، بعد از اباذر، ساختمان پزشکان پارسا (پلاک 71)، طبقه 5، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه زمزمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02146100181 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه زمزمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه زمزمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه زمزمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه زمزمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه زمزمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.