دکتر زهرا سادات آستانه

دکتر زهرا سادات آستانه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

عضو جامعه جراحان ایران

کد نظام پزشکی

25577

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، بین شادمان و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، پلاک 8، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا سادات آستانه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا سادات آستانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان
دکتر زهرا سادات آستانه
دکتر زهرا سادات آستانه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا سادات آستانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا سادات آستانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا سادات آستانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا سادات آستانه چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا سادات آستانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سادات آستانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا سادات آستانه کجا است؟
دکترزهرا سادات آستانه مطب ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا سادات آستانه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا سادات آستانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سادات آستانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا سادات آستانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا سادات آستانه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا سادات آستانه چه زمانی است؟
دکتر زهرا سادات آستانه از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سادات آستانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا سادات آستانه چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زهرا سادات آستانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا سادات آستانه 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا سادات آستانهدکترزهرا سادات آستانه dr zahra sadat astaneh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر زهرا سادات آستانه در تهران، ستارخان، بین شادمان و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، پلاک 8، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا سادات آستانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166560904 , 09197836180 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا سادات آستانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا سادات آستانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا سادات آستانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا سادات آستانه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا سادات آستانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.