فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر جراحی قلب و عروق
  4. دکترهای تبریز
  5. دکتر جراحی قلب و عروق تبریز

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر اسکندر نوری زاده

دکتر اسکندر نوری زاده

تخصص قلب و عروق / فوق تخصص جراحی قلب و عروق
4.8(68 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
1345نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، مجتمع سینا، طبقه 5
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 31 تیر
دکتر احمدرضا جودتی

دکتر احمدرضا جودتی

تخصص جراحی عمومی / فوق تخصص جراحی قلب و عروق
5(4 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
50نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان آزادی، روبرو پمپ بنزین مارالان، ساختمان آتیه، طبقه 8 شرقی
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 31 تیر
دکتر رضایت پرویزی

دکتر رضایت پرویزی

تخصص جراحی عمومی / فوق تخصص جراحی قلب و عروق
4.1(11 نظر)
82٪پیشنهاد کاربران
433نوبت موفق در دکترتو
خدمات: جراحی قلب مادرزادی، جراحی آنوریسم آئورت، دریچه آئورت، جراحی دریچه قلب (والولوپلاستی)، دکسترو جابجایی عروق بزرگ (DTGA)، پاره شدن (دیسکسیون حاد) آئورت، مجرای شریانی بازPDA، عمل جراحی قلب باز، تترالوژی فالوت، جراحی قلب اطفال، پیوند قلب، جراحی دریچه آئورت، ابلیشن قلبی، تنگی دریچه آئورت، آمبولی قلب
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان آزادی، روبرو پمپ بنزین مارالان، ساختمان آتیه، طبقه 3
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 13 مرداد
دکتر لادن قربانی

دکتر لادن قربانی

تخصص جراحی عمومی / فوق تخصص جراحی قلب و عروق
0(1 نظر)
خدمات: بیماری های مقعدی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، چهارراه شهریار، اول زعفرانیه، به سمت فلکه خیام بالاتر از کبابی اصلانی
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 31 تیر
دکتر دارا الوندفر

دکتر دارا الوندفر

تخصص جراحی عمومی / فوق تخصص جراحی قلب و عروق
5(6 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
144نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 6
دکتر احمدعلی خلیلی صدرآباد

دکتر احمدعلی خلیلی صدرآباد

تخصص جراحی عمومی / فوق تخصص جراحی قلب و عروق
5(3 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
59نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان دانشگاه، مرکز قلب شهید مدنی، کلینیک قلب


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز

دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی قلب و عروق و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. جراحی قلب و عروق در تبریز از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی قلب و عروق در تبریز در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر جراحی قلب و عروق در تبریز و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی قلب و عروق در تبریز در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی قلب و عروق در تبریز در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تبریز است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی قلب و عروق در تبریز یک دکتر جراحی قلب و عروق خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی قلب و عروق خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق (متخصص و فوق تخصص) در تبریز

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز ، می توانید به لیست دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی قلب و عروق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی قلب و عروق تبریز در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی قلب و عروق تبریز در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی قلب و عروق در تبریز شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی قلب و عروق خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر جراحی قلب و عروق در تبریز می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای جراحی قلب و عروق تبریز بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر جراحی قلب و عروق در تبریز به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی قلب و عروق تبریز را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی قلب و عروق در تبریز چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر جراحی قلب و عروق در تبریز با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی قلب و عروق تبریز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر جراحی قلب و عروق در تبریز با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر جراحی قلب و عروق در تبریز و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر جراحی قلب و عروق در تبریز استفاده کنید

بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در ایران

بهترین دکترهای متخصص در تبریز

دکتر زنان تبریزدکتر عمومی تبریزدکتر متخصص داخلی تبریزدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) تبریزدکتر روانشناس تبریزدکتر دندانپزشک تبریزدکتر جراحی عمومی تبریزدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریزدکتر قلب تبریزدکتر متخصص ارتوپد تبریزدکتر متخصص چشم پزشک تبریزدکتر متخصص گوش و حلق و بینی تبریزدکتر متخصص تغذیه تبریزدکتر متخصص اورولوژی تبریزدکتر پوست تبریزمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریزجراح مغز و اعصاب تبریزدکتر متخصص بیماری های عفونی تبریزدکتر متخصص گوارش و کبد تبریزمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی تبریزدکتر بینایی سنجی تبریزدکتر متخصص غدد تبریزمتخصص فیزیوتراپی تبریزمتخصص شنوایی سنجی تبریزدکتر متخصص ریه تبریزمتخصص روماتولوژی تبریزدکتر جراح پلاستیک تبریزدکتر متخصص گفتار درمانی تبریزدکتر متخصص آسم و آلرژی تبریزدکتر متخصص خون و سرطان شناسی تبریزدکتر متخصص کلیه بزرگسالان تبریزدکتر متخصص غدد کودکان تبریزدکتر متخصص کایروپراکتیک تبریزدکتر مامایی تبریزمتخصص رادیوتراپیست تبریزمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریزدکتر مشاور دارویی تبریزدکتر متخصص ژنتیک پزشکی تبریزدکتر متخصص طب سنتی تبریزدکتر متخصص درد تبریز