دکتر مجید کریمیان

دکتر مجید کریمیان

تخصص ارتوپدی

اصفهان

کد نظام پزشکی

73848
%100
پیشنهاد(از 47 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح استخوان ومفاصل ،تعویض مفاصل زانو و لگن، ارتروسکوپی و پزشکی ورزشی شکستگیها، ناهنجاریهای مادرزادی، ستون فقرات 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان توحید

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

تلفن:03136260210

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید کریمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید کریمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%100
47 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  20 نفر

نظرات

زینت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فردی با شخصیت،مجرب دقیق با سابقه پزشکی بالا و دارای کارنامه مثبت و دلسوز و در کنار علم و دانش؛ آکنده از انسانیت، دعاگو هستم تا ابد.

رضوان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر خوب و مهربان گوش شنوا دلسوز عالی راهنمایی میکنن تنهاترین مشکلی که میشه گفت زمان انتظار

سلیمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک حاذق و با اخلاقی هستند...

خاتون
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوب ، تشخیص فوق العاده عالی داشتند

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوش برخورد با انصاف و با وجدان دانا و آگاه و حاذق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید کریمیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید کریمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید کریمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید کریمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید کریمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید کریمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کریمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید کریمیان کجا است؟
دکتر مجید کریمیان 1 مطب در مطب خیابان توحید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید کریمیان را ببینید.
+
آیا دکتر مجید کریمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کریمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید کریمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید کریمیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید کریمیان چه زمانی است؟
دکتر مجید کریمیان از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کریمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید کریمیان چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر مجید کریمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید کریمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید کریمیاندکتر مجید کریمیان dr majid karimian از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر مجید کریمیان در اصفهان، خیابان توحید میانی، طبقه دوم بانک پاسارگاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید کریمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136260210 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید کریمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید کریمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید کریمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید کریمیان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید کریمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.