دکتر لیلا شاکری منش

دکتر لیلا شاکری منش

دکترای روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

32472
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار پیروزی

آدرس:

مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 46 و 48 (میدان هنرستان و هاشمیه)، ساختمان ارم، مرکز مشاوره چیستای زندگی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا شاکری منش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا شاکری منش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیرحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالى خيلى با اخلاق و مشاور بينظير

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا شاکری منشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا شاکری منش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا شاکری منش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا شاکری منش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا شاکری منش چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا شاکری منش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا شاکری منش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا شاکری منش کجا است؟
دکتر لیلا شاکری منش 1 مطب در مطب بلوار پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا شاکری منش را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا شاکری منش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا شاکری منش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا شاکری منش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا شاکری منش متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا شاکری منش چه زمانی است؟
دکتر لیلا شاکری منش از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا شاکری منش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا شاکری منش چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر لیلا شاکری منش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا شاکری منش 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا شاکری منشدکتر لیلا شاکری منش dr leila shakeri manesh از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر لیلا شاکری منش در مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 46 و 48 (میدان هنرستان و هاشمیه)، ساختمان ارم، مرکز مشاوره چیستای زندگی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا شاکری منش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09020129954 , 05138825254 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا شاکری منش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا شاکری منش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا شاکری منش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا شاکری منش متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا شاکری منش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.