دکتر فریبا فرمانبر

دکتر فریبا فرمانبر

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

35511
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا فرمانبر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا فرمانبر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار مهربان و توانمند هستند. با حوصله و دقت به حرف های من گوش می کنند و صحبت من هم یادشان می ماند. با ایشان احساس راحتی دارم و همه چیز را به ایشان درمیان می گذارم. از روند درمان خود بسیار راضی هستم.

سید امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با صبر و‌حوصله و کاملا علمی در رابطه با‌مشکلات صحبت میکنند فکر میکنم طرحواره درمانگر بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریبا فرمانبرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا فرمانبر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا فرمانبر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا فرمانبر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا فرمانبر چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا فرمانبر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا فرمانبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا فرمانبر کجا است؟
دکتر فریبا فرمانبر 1 مطب در مطب چهارراه چنچنه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا فرمانبر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا فرمانبر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا فرمانبر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا فرمانبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا فرمانبر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا فرمانبر چه زمانی است؟
دکتر فریبا فرمانبر از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا فرمانبر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا فرمانبر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فریبا فرمانبر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا فرمانبر 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا فرمانبردکتر فریبا فرمانبر dr fariba farman bar از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر فریبا فرمانبر در شیراز، چهارراه چنچنه، کوچه 10 نارون، انتهای کوچه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا فرمانبر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132291556 ، 09172422422 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا فرمانبر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا فرمانبر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا فرمانبر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا فرمانبر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا فرمانبر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.