دکتر افسون زارعی

دکتر افسون زارعی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

جراحی لاپراسکوپی و هیستروسکوپی
شیراز
%81
پیشنهاد(از 68 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص زنان و زایمان فوق تخصص نازایی و ای وی اف

جراحی لاپراسکوپی و‌هیستروسکوپی از دانشگاه مک‌گیل کانادا

دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

کد نظام پزشکی

52637

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی بیست متری سینما سعدی، جنب بانک کارآفرین، ساختمان آریا، طبقه 4

تلفن:07132349522

بیمه های طرف قرارداد

 • آتیه سازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افسون زارعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افسون زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 68 کاربر)

%81
55 کاربر از 68 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  25 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  23 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

نوبت داده شده بابت زمان حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر افسون زارعی
دکتر افسون زارعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افسون زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افسون زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افسون زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افسون زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت افسون زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسون زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افسون زارعی کجا است؟
دکترافسون زارعی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افسون زارعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افسون زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افسون زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افسون زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افسون زارعی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افسون زارعی چه زمانی است؟
دکتر افسون زارعی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افسون زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افسون زارعی چقدر است؟
تا کنون 68 نفر به دکتر افسون زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افسون زارعی 5 از 5 است.

درباره دکتر افسون زارعیدکترافسون زارعی dr afsoon zareei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر افسون زارعی در شیراز، خیابان زند، روبه روی بیست متری سینما سعدی، جنب بانک کارآفرین، ساختمان آریا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افسون زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132349522 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افسون زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افسون زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افسون زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افسون زارعی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افسون زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.