دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
سعید یوسفی

سعید یوسفی

کارشناس تغذیه

یزد

کد نظام پزشکی

ت-5258

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب میدان شهدای محراب

آدرس:

یزد، میدان شهدای محراب، صفاییه، خیابان 15 خرداد، روبه روی سالار سلامت، ساختمان ونک، طبقه 1

بیمه‌های طرف قرارداد

  • آتیه سازان
  • ایران

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سعید یوسفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سعید یوسفی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان شهدای محراب
یزد - یزد، میدان شهدای محراب، صفاییه، خیابان 15 خرداد، روبه روی سالار سلامت، ساختمان ونک، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سعید یوسفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید یوسفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سعید یوسفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سعید یوسفی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید یوسفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سعید یوسفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سعید یوسفی کجا است؟
دکتر سعید یوسفی 1 مطب در مطب میدان شهدای محراب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سعید یوسفی را ببینید.
+
آیا سعید یوسفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید یوسفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سعید یوسفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید یوسفی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سعید یوسفی چه زمانی است؟
دکتر سعید یوسفی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سعید یوسفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سعید یوسفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سعید یوسفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سعید یوسفی 0 از 5 است.
درباره سعید یوسفی


دکتر سعید یوسفی saeid yousefi از دکترهای متخصص تغذیه یزد هستند. مطب سعید یوسفی در یزد، میدان شهدای محراب، صفاییه، خیابان 15 خرداد، روبه روی سالار سلامت، ساختمان ونک، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سعید یوسفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538342766-09926001196 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سعید یوسفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سعید یوسفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سعید یوسفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سعید یوسفی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سعید یوسفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.