کد نظام پزشکی

27776

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه نادری

آدرس:

اهواز، چهاراه نادری، خیابان مسلم (کلیسا)، مجتمع پزشکی جندی شاپور، جنب داروخانه دکتر مرعشی، طبقه 4، واحد 3

تلفن:06132219936

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم رامشی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مریم رامشی فر
مریم رامشی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم رامشی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم رامشی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم رامشی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم رامشی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم رامشی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم رامشی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم رامشی فر کجا است؟
دکترمریم رامشی فر مطب چهارراه نادری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم رامشی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم رامشی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رامشی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم رامشی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم رامشی فر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم رامشی فر چه زمانی است؟
دکتر مریم رامشی فر از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم رامشی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم رامشی فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم رامشی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم رامشی فر 0 از 5 است.

درباره مریم رامشی فردکترمریم رامشی فر maryam rameshifar از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب مریم رامشی فر در اهواز، چهاراه نادری، خیابان مسلم (کلیسا)، مجتمع پزشکی جندی شاپور، جنب داروخانه دکتر مرعشی، طبقه 4، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم رامشی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132219936 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم رامشی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم رامشی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم رامشی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم رامشی فر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم رامشی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.