%91
پیشنهاد(از 32 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات بلوار سجادیه

آدرس:

مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، نبش بهارستان 2، مجتمع تجاری بهار، طبقه اول، واحد1

تلفن:05137611567

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عزت الله مقبلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عزت الله مقبلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%91
29 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک عالی و با دانشی هستن ایشون برخورد و تشخیص عالی ، و بسیار خوش برخورد

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیااااار راضی ام انسانی شریف خوش برخورد دقیق واسه مریض ارزش قائل هستن بشدت پیشنهاد میکنم

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوش برخورد با تجربه مهربان بودن

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستن و علمشون زیاده و به روز هستند.

محمدامین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر باصبر و حوصله و باتجربه ای هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عزت الله مقبلی
نوبت مطب بلوار سجادیه
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، نبش بهارستان 2، مجتمع تجاری بهار، طبقه اول، واحد1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عزت الله مقبلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عزت الله مقبلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عزت الله مقبلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عزت الله مقبلی چقدر است؟
هزینه ویزیت عزت الله مقبلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عزت الله مقبلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عزت الله مقبلی کجا است؟
دکتر عزت الله مقبلی 1 مطب در بلوار سجادیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عزت الله مقبلی را ببینید.
+
آیا دکتر عزت الله مقبلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عزت الله مقبلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عزت الله مقبلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عزت الله مقبلی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عزت الله مقبلی چه زمانی است؟
دکتر عزت الله مقبلی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عزت الله مقبلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عزت الله مقبلی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر عزت الله مقبلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عزت الله مقبلی 5 از 5 است.

درباره دکتر عزت الله مقبلیدکتر عزت الله مقبلی dr ezatollah moghabeli از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر عزت الله مقبلی در مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، نبش بهارستان 2، مجتمع تجاری بهار، طبقه اول، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عزت الله مقبلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137611567 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عزت الله مقبلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عزت الله مقبلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عزت الله مقبلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عزت الله مقبلی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عزت الله مقبلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.