%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب کوی دکترا

آدرس:

مشهد، کوی دکترا، خیابان ابن سینا، نرسیده به سه راه ادبیات، ابن سینای 11، ساختمان پزشکان سلامت، طبقه 2

تلفن:05138448171

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • روستاییان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمودرضا خزاعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمودرضا خزاعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر واقعاً خوبی هستند با آزمایشی که دادند مشکل منو متوجه شدن و تحت درمان ایشان هستم

امیرمحمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشکی باحوصله و حاذق بودن

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

امیررضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای اولین بار بودرفتم .خیلی دکتر خوش اخلاقی بودند و با حوصله گوش میکردند و عالی بودند.

عباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با یک آزمایش ساده متوجه مشکل شدند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمودرضا خزاعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمودرضا خزاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمودرضا خزاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمودرضا خزاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمودرضا خزاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمودرضا خزاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا خزاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمودرضا خزاعی کجا است؟
دکتر محمودرضا خزاعی 1 مطب در مطب کوی دکترا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمودرضا خزاعی را ببینید.
+
آیا دکتر محمودرضا خزاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا خزاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمودرضا خزاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمودرضا خزاعی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمودرضا خزاعی چه زمانی است؟
دکتر محمودرضا خزاعی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا خزاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمودرضا خزاعی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر محمودرضا خزاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمودرضا خزاعی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمودرضا خزاعیدکتر محمودرضا خزاعی dr mahmoodreza khazaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر محمودرضا خزاعی در مشهد، کوی دکترا، خیابان ابن سینا، نرسیده به سه راه ادبیات، ابن سینای 11، ساختمان پزشکان سلامت، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمودرضا خزاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138448171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمودرضا خزاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمودرضا خزاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمودرضا خزاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمودرضا خزاعی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمودرضا خزاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.