دکتر بهمن ملک زاده

دکتر بهمن ملک زاده

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ فوق تخصصی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی
شیراز

کد نظام پزشکی

124394
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی( بالون- استنت)، والو پلاستی، تست ورزش، اکو داپلر رنگی، هولتر، نوار قلب

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، خیابان هفت تیر( 20 متری سینما سعدی)، اردیبهشت شرقی، روبه روی آزمایشگاه دانشبد و پیوند، ساختمان کسری، طبقه 2

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهمن ملک زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهمن ملک زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و دقیق

مائده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن و خوش اخلاق.

جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دکتر بسیار خوب وبا تجربه ای هستند. بسیار باحوصله ودقت بالا در کار طبابت.

حبیب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی و دلسوزانه کار می‌کنند

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستن راهنمایی کردنشون خوب و خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهمن ملک زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن ملک زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن ملک زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن ملک زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن ملک زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن ملک زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن ملک زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن ملک زاده کجا است؟
دکتر بهمن ملک زاده 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهمن ملک زاده را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن ملک زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن ملک زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن ملک زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن ملک زاده متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن ملک زاده چه زمانی است؟
دکتر بهمن ملک زاده از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن ملک زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن ملک زاده چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر بهمن ملک زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن ملک زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر بهمن ملک زادهدکتر بهمن ملک زاده dr bahman malekzadeh از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر بهمن ملک زاده در شیراز، خیابان زند، خیابان هفت تیر( 20 متری سینما سعدی)، اردیبهشت شرقی، روبه روی آزمایشگاه دانشبد و پیوند، ساختمان کسری، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن ملک زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317277-09361328866 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن ملک زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن ملک زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن ملک زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن ملک زاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن ملک زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.