دکتر مریم تبریزی

دکتر مریم تبریزی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ آریتمی و پیس میکر
تهران

کد نظام پزشکی

۹۱۲۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب کامرانیه

آدرس:

تهران ، کامرانیه شمالی ، نبش فرمانیه جنب بانک پارسیان ساختمان شماره یک کامرانیه ، طبقه 1

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم تبریزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کامرانیه
دکتر مریم تبریزی
دکتر مریم تبریزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم تبریزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم تبریزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم تبریزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم تبریزی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم تبریزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم تبریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم تبریزی کجا است؟
دکتر مریم تبریزی 1 مطب در مطب کامرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم تبریزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم تبریزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم تبریزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم تبریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم تبریزی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم تبریزی چه زمانی است؟
دکتر مریم تبریزی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم تبریزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم تبریزی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم تبریزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم تبریزی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم تبریزیدکتر مریم تبریزی dr maryam tabrizi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر مریم تبریزی در تهران ، کامرانیه شمالی ، نبش فرمانیه جنب بانک پارسیان ساختمان شماره یک کامرانیه ، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم تبریزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122821410-02122819277-02122819276 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم تبریزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم تبریزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم تبریزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم تبریزی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم تبریزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.