%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۴۲۵۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب توانیر

آدرس:

تهران، خیابان توانیر، ضلع جنوبی تقاطع بزرگراه همت، پلاک30، ساختمان پزشکان توانیر، طبقه 2، واحد 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوید رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوید رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب توانیر
ملاحظات

تراکم استخوان در مطب انجام می شود.

دکتر نوید رحیمی
دکتر نوید رحیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوید رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوید رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوید رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوید رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوید رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوید رحیمی کجا است؟
دکتر نوید رحیمی 1 مطب در مطب توانیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوید رحیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوید رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوید رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوید رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوید رحیمی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوید رحیمی چه زمانی است؟
دکتر نوید رحیمی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوید رحیمی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر نوید رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوید رحیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر نوید رحیمیدکتر نوید رحیمی dr navid rahimi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر نوید رحیمی در تهران، خیابان توانیر، ضلع جنوبی تقاطع بزرگراه همت، پلاک30، ساختمان پزشکان توانیر، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوید رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188654862-09102341033 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوید رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوید رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوید رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوید رحیمی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوید رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.