دکتر فاطمه افتخارزاده

دکتر فاطمه افتخارزاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

69879
%98
پیشنهاد(از 36 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه افتخارزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه افتخارزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%98
35 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

الناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند در برخورد اول

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر باتجربه و خوبی هستن

ماهرخ
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خیلی خوب و مهربان

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد هستن و با حوصله به سوالات پاسخ میدن و خوب جزییات ازمایش و سونوگرافی رو بررسی میکنند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشکی حاذق و زبردست و مهربان هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه افتخارزاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قاسم آباد
مشهد - مشهد، قاسم آباد، میدان حجاب 78، مجتمع پزشکان طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه افتخارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه افتخارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه افتخارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه افتخارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه افتخارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه افتخارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه افتخارزاده کجا است؟
دکتر فاطمه افتخارزاده 1 مطب در مطب خیابان قاسم آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه افتخارزاده را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه افتخارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه افتخارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه افتخارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه افتخارزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه افتخارزاده چه زمانی است؟
دکتر فاطمه افتخارزاده از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه افتخارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه افتخارزاده چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر فاطمه افتخارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه افتخارزاده 5 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه افتخارزاده


دکتر فاطمه افتخارزاده dr fatemeh eftekharzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر فاطمه افتخارزاده در مشهد، قاسم آباد، میدان حجاب 78، مجتمع پزشکان طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه افتخارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136224284 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه افتخارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه افتخارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه افتخارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه افتخارزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه افتخارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.