%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب گاندی

آدرس:

تهران، ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک ۱۹، ساختمان پزشکان نشاط، واحد ۱۲، طبقه ۴

تلفن:02188674979

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهشید قیدرلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهشید قیدرلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی . مدیریت و نوبت دهی خوب نیست. ۸ و ۲۰ دقیقه نوبت داشتم ساعت ۱۱ شب نوبتم رسید

ژیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون فن بیان عالی وتوضیحات قانع کننده به بیمار ارائه میدن

کسری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد دکتر بسیار عالی

فریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

صبر و حوصله بسیار

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهشید قیدرلو
نوبت مطب گاندی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک ۱۹، ساختمان پزشکان نشاط، واحد ۱۲، طبقه ۴

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهشید قیدرلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهشید قیدرلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهشید قیدرلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهشید قیدرلو چقدر است؟
هزینه ویزیت مهشید قیدرلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید قیدرلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهشید قیدرلو کجا است؟
دکتر مهشید قیدرلو 1 مطب در مطب گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهشید قیدرلو را ببینید.
+
آیا دکتر مهشید قیدرلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید قیدرلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهشید قیدرلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهشید قیدرلو متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهشید قیدرلو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهشید قیدرلو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید قیدرلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهشید قیدرلو چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مهشید قیدرلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهشید قیدرلو 5 از 5 است.

درباره دکتر مهشید قیدرلودکتر مهشید قیدرلو dr mahshid gheydarlo از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مهشید قیدرلو در تهران، ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک ۱۹، ساختمان پزشکان نشاط، واحد ۱۲، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهشید قیدرلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188674979 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهشید قیدرلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهشید قیدرلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهشید قیدرلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهشید قیدرلو متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهشید قیدرلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.