%93
پیشنهاد(از 27 کاربر)

کد نظام پزشکی

61583

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار کوثر

آدرس:

مشهد، بلوار کوثر، کوثر شمالی ۴، ساختمان پزشکان کوثر، طبقه اول

تلفن:05138810246

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا مشایخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا مشایخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%93
25 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کوثر
ملاحظات

مدت زمان انتظار در این مطب از 45 دقیقه تا یک ساعت می تواند باشد. لطفا شکیبا باشید.

دکتر زهرا مشایخی
دکتر زهرا مشایخی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا مشایخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا مشایخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا مشایخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا مشایخی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا مشایخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشایخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا مشایخی کجا است؟
دکترزهرا مشایخی مطب بلوار کوثر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا مشایخی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا مشایخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشایخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا مشایخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا مشایخی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا مشایخی چه زمانی است؟
دکتر زهرا مشایخی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشایخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا مشایخی چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر زهرا مشایخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا مشایخی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا مشایخیدکترزهرا مشایخی dr zahra mashayekhi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر زهرا مشایخی در مشهد، بلوار کوثر، کوثر شمالی ۴، ساختمان پزشکان کوثر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا مشایخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138810246 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا مشایخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا مشایخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا مشایخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا مشایخی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا مشایخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.