%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی ارتوپدی، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی هیپ و لگن از دانشگاه علوم پزشکی ایران - تهران، دوره تکمیلی جراحی لگن
و آرتروسکوپی لگن از سوییس.

تعویض مفصل لگن برای آرتروز و سیاه شدگی ها، در رفتگی مادرزادی بزرگسالان و کودکان، جراحی های حفظ مفصل طبیعی لگن مثل اطلاح بدشکلی های سر فمور، شکستگی های پیچیده لگن و ران، درمان عدم جوش خوردگی های لگن و ران.

همکاری با بیمارستان مهراد و بیمارستان فیروزگر.

آدرس اینستاگرام: dr.karimpisoudeh

کد نظام پزشکی

95995

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی لگن و ران

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 61، ساختمان پزشکان خشایار، طبقه 4

تلفن:02188192699

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کریم پیسوده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کریم پیسوده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
ملاحظات

مدت زمان انتظار مطب حداقل یک ساعت می باشد.

دکتر کریم پیسوده
دکتر کریم پیسوده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کریم پیسوده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کریم پیسوده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کریم پیسوده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کریم پیسوده چقدر است؟
هزینه ویزیت کریم پیسوده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کریم پیسوده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کریم پیسوده کجا است؟
دکترکریم پیسوده مطب میدان ونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کریم پیسوده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کریم پیسوده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کریم پیسوده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کریم پیسوده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کریم پیسوده متخصص ارتوپدی و جراحی لگن و ران هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کریم پیسوده چه زمانی است؟
دکتر کریم پیسوده از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کریم پیسوده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کریم پیسوده چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر کریم پیسوده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کریم پیسوده 5 از 5 است.

درباره دکتر کریم پیسودهدکترکریم پیسوده dr karim pisodeh از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر کریم پیسوده در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 61، ساختمان پزشکان خشایار، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کریم پیسوده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188192699 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کریم پیسوده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کریم پیسوده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کریم پیسوده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کریم پیسوده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کریم پیسوده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.